Алмазне буріння

За останні роки активного розвитку отримав будівельний комплекс. Збільшилися обсяги будівництва, підвищилася якість об'єктів, що зводяться, розвивається інженерна інфраструктура. Для прискорення будівельних програм фахівці галузі опановують і впроваджують нові матеріали і передові технології.

В існуючих умовах виникла необхідність використання технологій, що дозволяють відійти від попередніх, трудомістких методів роботи, тим самим, скоротивши терміни будівництва.

Технологія алмазного буріння дозволяє вирішувати такі проблеми, з якими іншим технологіям змагатися не під силу. Точність, якість і терміни виконання будівельно-монтажних робіт - такі завдання сьогодні ставить будівельний комплекс.

Прохід інженерних мереж через сильно армовані конструкції та інші складні завдання може виконати тільки технологія алмазного буріння. Багато керівників переконалися, що алмазне буріння відсунуло ударний інструмент у минуле століття. Ті, хто раніше вважав, що алмазне буріння є складною, трудомісткою і дорогою операцією, тепер міняє свою думку.

У будівництві вже давно стали застосовуватися розробки, що дозволяють набагато якісніше, швидше і легше виконувати різні роботи. Одне з них алмазне буріння - технологія, що дозволяє отримувати відмінні результати при виконанні різних видів робіт. Алмазне буріння бетону, алмазна резка стін і прорізів, улаштування отворів для монтажу систем опалення, вентиляції, пожежогасіння, обробка мармуру, граніту, природного або штучного каменю - все це і багато іншого вимагає не тільки грамотного підходу фахівців, але і застосування якісного інструменту. Саме алмазне буріння дозволяє оперативно з високою точністю розмірів і форм, без зайвого пилу і з мінімальним рівнем шуму виконати необхідні технологічні отвори.

Завдання і сфера застосування алмазного буріння дуже широкі:
 • Алмазне буріння в перекриттях під труби стояків опалення.
 • Алмазне буріння для підведення комунікацій в басейни.
 • Отвори для установки систем автоматичного пожежогасіння.
 • Алмазне буріння отворів у фундаменті для підключення систем опалення та водопостачання будівлі до міських магістралей.
 • Алмазна різка для прокладки Інтернет мереж, засобів зв'язку і комунікацій і т.п.

«Куфар» пропонує: алмазне буріння і алмазну резку отворів будь-якого ступеня складності в стінах, перекриттях і фундаменті. Завдяки відмінному технічному оснащенню і високому професіоналізму співробітників, ми справляємося навіть з найскладнішими замовленнями, в тому числі, виконуємо алмазне буріння і алмазну резку армованого бетону або буріння на велику глибину. У тих випадках, коли, з якихось причин, на об'єкті немає можливості використовувати обладнання для алмазного різання, за допомогою технології алмазного буріння ми виконуємо порізку прорізів для установки дверей, вікон або вентиляційних коробів.

Алмазне буріння отворів установкою з алмазними коронками повсюдно застосовується при проведенні будівельних і ремонтних робіт будь-якого масштабу. Серед переваг алмазного буріння коронкою можна виділити точність, чистоту роботи і універсальність.

Алмазне буріння дозволяє отримувати ідеально круглі отвори. При алмазному бурильна установка нерухомо закріплюється біля стіни. Протягом всього процесу буріння коронка свердлить задану площу без «ходіння» і відхилень.

Алмазне буріння отворів в бетоні займає той чи інший час в залежності від стійкості матеріалу до механічного впливу. Алмазне буріння в особливо міцних стінах займає більше часу, але результат той же - акуратний отвір на ідеально гладкій поверхні.

Алмазне буріння отворів в бетоні алмазним свердлом - це зручно. Його вибирають для створення отворів, а технологія процесу дозволяє повністю уникнути пошкоджень фасаду будівлі або внутрішньої обробки. При алмазному бурінні отворів в несучих конструкціях їх властивості зберігаються.

Інші переваги алмазного буріння - висока швидкість роботи, мінімальна підготовка до самого процесу, мала затратність, відсутність пилу і вібрації, можливість зробити отвори під кутом і в місцях, куди доступ обмежений.

Як відбувається алмазне буріння?

Алмазне буріння отворів у стінах проводиться спеціальним обладнанням для алмазного різання і алмазного буріння, яке кріпиться на поверхню за допомогою анкерної системи кріплення, вакуумної плити. В залежності від бажаного діаметру отвору підбирається відповідна коронка.

У конструкцію обладнання з алмазного буріння входить система подачі водопровідної води. Це служить для охолодження коронки, а також для збору пилу з метою перешкоджання її потрапляння в повітря. Завдяки наявності водяного колектора рідина не розтікається і не заважає в роботі.

Алмазне буріння залізобетону та інших матеріалів бурильної установкою з алмазним свердлом проходить під спостереженням фахівців. В залежності від класу міцності матеріалу швидкість буріння - від 1 до 6 сантиметрів на хвилину. Це дійсно швидко.

Алмазне буріння отворів під розетки може проходити без підкачки рідини. Зазвичай буріння на малі глибини створює мінімум пилу, а за короткий час на алмазне буріння не встигає нагрітися коронка.

Переваги алмазного буріння і алмазного різання для клієнтів:

 • Висока швидкість робіт (1-2 години, в залежності від глибини отвору і твердості матеріалу)
 • Алмазне буріння, алмазна резка забезпечує високу точність розмірів і ідеально круглу форму.
 • Алмазне буріння, алмазна резка забезпечує відсутність ударних впливів на оброблювану поверхню.
 • Алмазне буріння або алмазна різання забезпечує відсутність викидів пилу.
 • Алмазне буріння, алмазна резка забезпечує відсутність шуму.
 • Можливість алмазного буріння і алмазного різання у важкодоступних місцях або під кутом.
 • Алмазне буріння забезпечує доступність свердління на велику глибину.
 • Алмазне буріння забезпечує відсутність обмежень на оброблюваний матеріал (бетон, залізобетон, цегла, мармур, асфальт, граніт, бут, природний і штучний камінь і т.д.)
 • Алмазне буріння забезпечує можливість виготовлення прорізів (шляхом виконання декількох отворів d 200 мм)

Алмазна різка - один із способів застосовуються в будівництві для отримання наскрізних отворів в різних матеріалах. Алмазна різка може застосовуватися для прорезки і демонтажу різних частин будинку, без використання вібраційного та ударного інструменту. Алмазна різка може бути проведена в таких матеріалів як - бетон, залізобетон, цегла в тому числі і декоративний, граніт, асфальт, і в будь-яких аналогічних матеріалах. Фахівці нашої компанії допоможуть вам вирішити такі завдання як: алмазна різання бетону та залізобетону, алмазна нарізка швів в дорожньому покритті, алмазна різання стін і перекриттів, демонтаж фундаментів. Також можемо запропонувати таку послугу як, алмазна різання прорізів з пристроєм металлоукрепленія.

Алмазна різка стала невід'ємною частиною будь-якого будівництва або ремонту.

Компанія «Куфар» працює як з юридичними, так і з фізичними особами, здійснює алмазне буріння і алмазну резку стін в промислових і житлових приміщеннях, що перебувають на стадії обробки або вже зданих в експлуатацію. Ми виконуємо алмазне буріння і алмазну резку в Україні та за кордоном і пропонуємо адекватні ціни на послуги. Для того щоб більш детально дізнатися про те, на яких умовах здійснюється алмазна різання і алмазне буріння, або зробити замовлення Вам достатньо зв'язатися з нашими фахівцями - контакти вказані на спеціальній сторінці. З цінами на алмазне буріння, алмазне швидку алмазну резку стенорезние системами, а також вимогам до обслуговуваних об'єктах ви можете ознайомитися в розділі «Прайс-лист».

Алмазне буріння, алмазна резка отворів - види обладнання

Багато в чому ефективність такого методу, як алмазне буріння отворів, забезпечується за рахунок використання спеціального обладнання. Як правило, більшість обладнання для алмазного буріння, алмазного різання працюють від електрики, однак на ринку можна знайти і ручні бурові установки, і, хоча спектр їх застосування досить обмежений, вони можуть успішно використовуватися в деяких умовах, наприклад, там, де немає доступу до джерела живлення. Решта ж відрізняються один від одного, в першу чергу, по діаметру випускаються отворів.

Крім того, обладнання для алмазного різання, алмазного буріння, алмазного різання стенорезние системами розрізняється набором додаткових функцій, багато з яких значно полегшують роботу з професійним обладнанням. Наприклад при алмазному бурінні - захист від блокування коронки, захист від перевантаження і перегріву і т.д.. Чим більш функціональною і продуманої з точки зору безпеки буде обладнання, тим простіше його буде використовувати на будівельному майданчику.

Алмазне буріння знаходить собі досить широке застосування в будівництві, ремонті та монтажі різних конструкцій. Як правило, алмазне буріння може використовуватися і для улаштування прорізів, особливо це актуально при значній товщині стін, коли алмазна різання не може забезпечити достатнього рівня проникнення спеціального диска.

Отвір за допомогою алмазного буріння проробляється наступним чином: в стіні або підлозі по периметру отвору просверливается поспіль необхідну кількість отворів (їх кількість і діаметр алмазної коронки визначається розмірами отвори). Потім за допомогою спеціального обладнання для алмазного різання отвору надається необхідна форма, що залишилися від свердління нерівності згладжуються в пряму лінію.

Завдяки тому, що алмазне буріння дозволяє швидко, з мінімальною кількістю вібрацій, низьким рівнем шуму і майже повною відсутністю бруду проробити навіть велика кількість отворів в якому будівельному матеріалі, технологія влаштування з його допомогою прорізів стає все більш затребуваною. Ви можете без праці зробити отвір в горизонтальній або вертикальній поверхні, пробурити стіни і перекриття, проробити отвори навіть у зовнішній стіні будинку, не пошкодивши при цьому фасад будівлі. Алмазне буріння дозволяє влаштувати проріз навіть у стіні житлового будинку, не безпокоя при цьому сусідів.

Алмазне буріння отворів - технологія.

Серйозні переваги перед іншими способами виготовлення технологічних отворів, має алмазне буріння отворів - високий ступінь точності, оперативність, низький рівень вібрацій і шуму, а також адекватна ціна роблять цю технологію досить затребуваною серед замовників. Однак вона має деякі важливі особливості.

Алмазне буріння отворів може здійснюватися як в горизонтальних, так і у вертикальних площинах (стіни, підлога, стеля), крім того, практикується похиле буріння під необхідним замовнику кутом. Глибина свердління може досягати декількох метрів, діаметр - до 500 мм. Швидкість буріння залежить від діаметра отвору і твердості матеріалів, і варіюється в діапазоні 1-5 см / хв.

Роботи проводяться спеціальним обладнанням - професійної алмазної свердлильної установкою. Безпосередньо свердління отворів здійснюється алмазними кільцевими коронками, які представляють собою порожнисті трубки з напаяними на кінці спеціальними ріжучими сегментами. При цьому діаметр коронок може бути різним і залежить від технічної необхідності на конкретному об'єкті. Для того щоб робота здійснювалася з максимальною точністю, спеціальна станина установки алмазного буріння кріпиться до поверхні, в якій необхідно проробити отвір (використовується або анкерна система кріплення або вакуумна плита). Це особливо актуально при алмазному бурінні отворів великого діаметру, оскільки значно полегшує роботу. Установка алмазного різання розкручує кільцеву коронку до великої швидкості, при цьому всередину за допомогою насоса подається вода, яка використовується для охолодження системи, а також видалення пилу і продуктів буріння. По закінченні процесу алмазного буріння ви отримуєте ідеально рівний круглий отвір необхідного діаметра.

Призначення установок алмазного буріння:

Алмазне буріння отворів в будівельних конструкціях: залізобетонних, цегляних, монолітних стінах і перекриття. Установка алмазного буріння свердлить отвори за допомогою алмазних коронок. В залежності від моделі діаметр використовуваних коронок може бути від 12 мм до 600мм. Установки для алмазного буріння найчастіше застосовується для алмазного буріння технологічних отворів при прокладці різних видів комунікації (труби, електричні кабелі, воздуховоди систем кондиціонування та вентиляції, отвори під анкерні болти і т.д.). Також алмазне буріння використовують спільно з стіна різними системами, канатними агрегатами і гідравлічними бетоноломи. Іноді алмазне буріння застосовують для взяття проб з скельних порід, і з монолітних конструкцій. Чому «Куфар» серед безлічі компаній?

«Куфар» досвідчена надійна компанія. Ми виконуємо алмазне свердління в с року. Наші співробітники - тільки висококваліфіковані фахівці. Ми маємо досвід роботи будь-якого рівня складності, як в житлових приміщеннях малих площ, так і на таких великих об'єктах як стадіони. Компанія «Куфар» забезпечує клієнтам широкий спектр послуг і якісне алмазне буріння, Якісну алмазну резку і алмазну резку стіна різними системами, вартість цих робіт значно зменшить витрати по Вашому кошторисі. Ставши нашим клієнтом, Ви оціните вартість, якість і швидкість надаваних Вам послуг. А при співпраці на постійній основі наші партнери отримують індивідуальні вигідні умови. Будемо раді вітати Вас в числі наших клієнтів!

Алмазне буріння отворів діаметром 8 - 600 мм точних розмірів і ідеально круглої форми з мінімальними витратами часу, без порушення несучої здатності конструкції, у важкодоступному місці або під кутом, на глибину до 15-ти метрів у будь-якому матеріалі (бетон, залізобетон, моноліт, цегла , природний і штучний камінь, асфальт та ін.) - ми готові надати вам таку можливість в короткі терміни і за доступними цінами.