Анкерні системи (точки кріплення)

Сучасне будівництво вже неможливо уявити без кріпильних елементів. І це не просто цвяхи, шурупи та інші кріпильні вироби, а високотехнологічні анкери та дюбелі, розроблені з урахуванням вимог нових стінових матеріалів і різних конструкцій. Останнім часом у лексиконі професійного будівельника-монтажника все частіше зустрічається словосполучення «хімічний анкер». Що ж це таке?

Це синтетична смола з затверджувачем. Методика і техніка монтажу відпрацьована фахівцями до професіоналізму. Показник міцності кріплення - гранична тягова сила (сила вириву). Хімічні анкери, при рівних інших показниках (матеріал підстави, сталі і діаметра різьби, глибини анкерування), перевищують звичайні механічні анкери на виривання в 2-2,5 рази. Більш того, при використанні хімічних систем, через відсутність розтискної сили (нерозпірне анкерування), можна на 20-40% зменшити відстань від краю бетону до анкерів, і відстань між анкерами.

Вся продукція сертифікована відповідно до міжнародних і українських стандартів. Кріплення випускається в оцинкованої та нержавіючої версіях. Якщо це необхідно, проводиться випробування несучої здатності анкера на виривання на будівельному майданчику і пропонується передове програмне забезпечення для точного розрахунку анкерних з'єднань.

Широкий спектр застосування хімічних анкерів в будівництві має цілий ряд переваг:

  • Висока якість продукту і низька чутливість до якості очищення отвору, що дозволяє забезпечувати надійне кріплення в будь-яких умовах.
  • Висока швидкість твердіння: наприклад, при температурі базового матеріалу 20°С склад стає отверділим (мова йде не про повне затвердіння) - через 5 хвилин. Докласти розрахункове навантаження можна через 40 хвилин.
  • Оптимальна витрата хімічного складу в пустотілих матеріалах завдяки можливості використання композитної сітчастої гільзи.
  • Універсальність хімічного анкера за типом базового матеріалу - бетон, цегла повнотіла, пустотіла цегла.
  • Відсутність стиролу і різкого запаху дозволяє проводити монтаж в закритих приміщеннях.
  • Можливість збільшення несучої здатності при збільшенні глибини посадки анкера.

Застосування: встановлення обладнання, колон, станин обладнання, різних конструкцій і комунікацій

Властивості: застосовуватися у вологих отворах, у водонасиченому бетоні. Ідеально підходить для глибоких отворів і великих діаметрів, просвердлених алмазної технікою. Допускається установка різьбової втулки «HIS» або арматури.

Химический анкер Hilti. Установка химического анкера